Strona główna
  jajka perliczki

Paradoksalne recenzje

Temat: Perliczki
Cochin, jestem fanką perlic, uwielbiam te ptaki, działają jak samobieżne poprawiacze humoru A propos kopiowania. Tylko raz podcięłam lotki perlikowi. Krótko po tym padł ofiarą drapieżnika. Od tamtej pory zostawiłam perliczki w spokoju ... Trzeba się pogodzić z ich półdziką naturą, a same będą wracać do domu na noc Jajka perliczek są przepyszne, dużo smaczniejsze niż kurze, moim zdaniem, a skorupkki mają wręcz pancerne Cochin, może masz, lub będziesz miała nadwyżki? Za miesiąc będę poszukiwała małego stadka perlic, najchętniej standardów, szeków, lub lawendowych:)
Źródło: przypiecek.bunet.pl/viewtopic.php?t=128Temat: Pytanie !!
Tak sam bym sie na takie jajka nie skusił, bo nie wiadomo czy cos sie wykluje. Ale temat mnie zainteresował bo: Podobno jaja perlicze mozna przechowywać nawet rok i po roku można je włożyć do inkubatora i powinny wylądz się młode. Oczywiscie pod warunkiem ze bedą obraane i przechowywane w dobryh warunkach. Słyszał ktoś coś o tym?
Źródło: forum.bazanty.pl/viewtopic.php?t=265


Temat: Jajka
Tu będa informacje i zdjęcia o jajkach. Ciemne jajka maransów ( w srodku - nioska) Jajko w jajku Maja Witam a ma może ktoś zdjęcie jajka perliczek bo nie wiem jak wyglądają . Moje perliczki mieszkają z kurami w kurniku i chyba zaczęła się nieśc ale nie jeste pewna bo nie wie jak wygląd takie jajko. Pomuszcie
Źródło: przypiecek.bunet.pl/viewtopic.php?t=99 Pokrewne
 : Paradoksalne recenzje
 : jajka strusie Sprzedam
 : Jak ugotować jajka w mikrofalówce
 : Jak ugotować jajka za pomocą
 : jajka wielkanocne rysunek Republika.pl Portal Spoecznoci Internetowych


 
Przykro nam, strona o podanym adresie nie istnieje.

Sprawd, czy wpisae poprawny adres strony, lub skorzystaj z katalogu lub wyszukiwarki.Copyright 1996 - 2006 Grupa Onet.pl SA - zobacz wszystkie serwisy »

 . : : .
Copyright (c) 2008 Paradoksalne recenzje | Designed by Elegant WPT